Psycord.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Mjolnir
Posts : 1
Join date : 18. 04. 18

Nábor na admina Empty Nábor na admina

Wed Apr 18, 2018 10:40 pm
Nick--Mjolnir
Vek--18
Steam profil-- http://steamcommunity.com/id/getragpanda/
Steam ID --STEAM_0:1:49445913
Prečo práve ja:
Bol som Hl. Admin na Csgu kotelna ale nakoniec som sa vzdal svojej pozície pretože to tam už naozaj nemalo zmysel. Pravidla ovládam a dodržujem. Rád hrajem za CT z 80-90% simonujem práve ja .Počas simonovania dávam prevažne iba atrakcie rôzne súťaže a snažím sa hráčov čo najviac zabaviť .Na jb serveroch som hral prevažne iba na kotelne po dobu cca 3 rokoch. Som ochotný si priznať chybu a pripadne sa ďalšej vyvarovať .Som ochotný pomáhať hráčom keď niečo nevedia. Dôvod prečo som dospel k rozhodnutiu podať žiadosť je ten že by som chcel pomôcť komunite JB aby nedochádzalo k porušovaniu pravidiel aby sa hráči správali slušne a s chladnou hlavou, a hlavne k tomu aby tu ľudia/hráči hrali s radosťou a vracali sem stále a aby sa tu cítili fajn.  Predom ďakujem za odpoveď                                                                                                                                                                                                                                
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     By Mjolnir
avatar
R3sst
Posts : 4
Join date : 18. 04. 18
Age : 20
Location : Praha
http://www.psycord.cz/

Nábor na admina Empty Re: Nábor na admina

Wed Apr 18, 2018 10:59 pm
Mjolnir je jeden z opravdu zkušených hráčů na našem JB serveru, nicméně je tu zde né moc vysoká aktivita. Já osobně bych Mjolnira moc rád v A-Teamu měl, ale jsou tu i hráči s více volným časem se věnovat hře CS:GO konkrétně našemu JB serveru

R3sst.
avatar
DžoumééééééénCZ
Posts : 3
Join date : 18. 04. 18

Nábor na admina Empty Re: Nábor na admina

Thu Apr 19, 2018 4:33 am
Takze, jak tady pises ze chodis na 80 az 90% do ct to musim s tebou souhlasit, snazis se chodit k ct. Pravidla ovladas dost dobre, ale je tu takovy problem, ta aktivita neni zas tak velka, si tu tedka posledni dobou casteji, pred tim si tu byl tak jednou za 2 dny, ted se tu ukazes kazdy den ale na malou chvili,ale jsou na JB I aktivnejsi lidi. Smile


Dzoumen.
Berva
Berva
Admin
Posts : 22
Join date : 14. 04. 18
Age : 27
http://psycord.cz

Nábor na admina Empty Re: Nábor na admina

Thu Apr 19, 2018 11:36 am
Zdravím,

takže bohužel, musím tvojí žádost

Zamítnout



Sice zkušenosti máš ale na základě AT na Jailu ti chybí právě ta aktivita... každopádně ti děkujeme, za tvůj čas.


Pokud nebude AT plný, tak to můžeš opět zkusit, až budeme cítit, že tu trávíš více času... Wink
Sponsored content

Nábor na admina Empty Re: Nábor na admina

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru